MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 11895543

nr 1189 5543

Fåtölj

Patricia Urquiola, "Klara" för Moroso, Ryggbricka i skinn, slitage, skador, hål i tyget

måndag 11 juni 2018
kl 20:09:46